ART / Lithographs / Litograph in colors 11709096
nr 1170 9096
Olle Baertling
(1911-1981), Sverige
Olle Baertling (1911-1981), Sweden. Signed, daterad 1962-68, numrerad 289/300. Löst blad, subject: 33x17 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, daterad 1962-68, numrerad 289/300. Löst blad, motivet: 33x17 cm
Olle Bærtling, born 1911, dead 1981, Swedish painter and sculptor.
4000
SEK 6400
Monday Mars 19 2018
at 18:32:51
3.000 kr
4.000 kr
3.800 kr
4.000 kr (Robot)
4.200 kr
4.400 kr
6
4.600 kr
5.000 kr
7
5.000 kr
5.000 kr (Robot)
7
5.200 kr
8
5.800 kr
9
6.000 kr
10
6.200 kr
7
- Thema-auction
Mar 19
Read more about Grafik
Olle Baertling
Read more about Olle Baertling